Potrzebujesz bezpłatnie ładny, firmowy, top graficzny ? Zadzwoń +48 696 701 121
 
     
   
  Pielęgnacja drzew

Rzetelnie zgodnie z zasadami pielęgnacji drzew starszych. Arbo X 508 508 938 Fachowo. W przyzwoitych kosztach. O ile usunięcie drzewa może się odbyć mniej lub bardziej profesjonalnie, pielęgnacja drzew starszych musi zostać wykonana rzetelnie i profesjonalnie przez wykwalifikowanych ludzi. Poważne problemy i nieustanne wydatki związane z drzewami zaczynają sie tak naprawdę dopiero po niewłaściwych zabiegach wykonanych przez niewyszkolonych ignorantòw. Co też narazić może właściciela nieruchowości na sankcje administracyjne z powodu zniszczenia drzewa. Zabiegi pielegnacyjne zieleni wysokiej czyli cięcia sanitarne, techniczne-redukcyjne wykonujemy wg wytycznych urzędu ochrony środowiska ze ścisłym zastosowaniem zapisów ustawowych oraz zasad pielęgnacji drzew starszych, co daje pełne bezpieczeństwo naszych klientów. Bez względu na pracochłonność zadań zlecenia wykonujemy solidnie l rzetelnie. Wobec powyższego pragniemy poinformować Państwa o dozwolonych czynnościach, jakimi sa:

 

usunięcie posuszu, korekta konarów wchodzacych w kolizje z budynkami, infrastrukturą energetyczną i urządzeniami technicznymi, korekta konarów zachodzacych na siebie,usunięcie nadłamanych konarów, formowanie korony drzew do lat 10,utrzmywanie formowanego kształtu korony drzewa

Wykonujemy wiązania elestyczne typu Cobra.

Wszelkie ponadnormatywne i nieuzasadnione cięcia w koronie takie jak ogławianie całej korony, nieprofesjonalne usuwanie znacznych konarów, naruszanie statyki drzewa moga skutkować odpowiedzialnoscią za zniszczenie drzewa, a kara finansowa jest trzykrotnoscią domiaru stosowanego w przypadku usuniecia drzewa bez zezwolenia.

Mając na celu dobro drzew, Państwa dobro, przestrzegamy przed takimi czynnościami i osobami które taki zakres uslugi proponuja.

   
     
   
 
licznik odwiedzin - 6445838        Wycinka Wrocław | mapa strony | © 2015
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS